NEVA na prestížnom veľtrhu R+T v Stuttgarte a predstavenie nového produktu

Najväčší veľtrh tieniacej techniky v Európe – R+T – je prvýkrát po šiestich rokoch opäť naživo v Stuttgarte. Naposledy prebehol naživo v roku 2018, potom bol kvôli pandémii covidu odložený a v roku 2021 sa presunul do on-line prostredia. Tento rok ho môžete  zažiť spoločne s nami, či už priamo na mieste, alebo prostredníctvom webu rt2024.neva.eu, alebo našich sociálnych sietí.

Náš stánok (156m2), ktorý bol výsledkom úzkej spolupráce s architektonickým štúdiom Vrtiška a Žák, predstavuje nielen vrchol našich technických a dizajnových schopností, ale je aj miestom, kde sa návštevníci a naši partneri majú cítiť naozaj výnimočne. 

Na stánku predstavujeme okrem našich aktuálnych produktov vonkajšieho tienenia aj úplne nový produkt, ktorý bude rozširovať naše existujúce portfólio. Do programu sme zahrnuli aj interaktívne prvky, ako prehliadka výroby prostredníctvom VR okuliarov, alebo možnosť vyskúšania BIM konfigurátora.

PREDSTAVUJEME NOVÝ PRODUKT:

PODOMIETKOVÚ SCREENOVÚ ROLETU

Po dvojročnom vývoji uvádzame na trh nový produkt, podomietkovú screenovú roletu. Roleta je jedinečná tým, že nemá viditeľné zvary ani skrutky a je tak dizajnovo úplne čistá. 

ČISTÝ VZHĽAD BEZ SKRUTIEK A ZVAROV

Podomietkovú screenovú roletu vyrábame v dvoch variantoch – ZIP 110 a ZIP 150, pričom väčší variant zatieni až 6 metrov širokej plochy. Okrem čistého designu obe rolety ponúkajú jednoduchú údržbu. Bez skrutkovania je totiž možné vymeniť či opraviť motor aj látku..

Na vývoji podomietkovej rolety sme pracovali dva roky. Najväčšiu radosť máme z toho, že sa skutočne podarilo schovať všetky skrutky a zvary. Aj spodný profil sa po zatiahnutí schová do podomietkovej schránky. Screenová roleta teda pôsobí veľmi elegantne, čo ocenia architekti aj dizajnéri,“ hovorí obchodný riaditeľ Jiří Umlauf.

NA VÝBER MÁTE Z DESIATOK LÁTOK

Podomietkovú screenovú roletu vyrábame z 21 štandardných látok, prípadne je možné objednať látku na mieru v akejkoľvek farbe alebo priepustnosti od priepustných až po úplne zatemňujúcu. Príslušenstvo ponúkame v ktorejkoľvek farbe RAL.„Látky berieme od belgickej spoločnosti Helioscreen a francúzskej Serge Ferrari, ktoré sú špičky v odbore, motory nám dodáva francúzske Somfy” dopĺňa vedúci obchodného oddelenia Lukáš Musil.

Podrobné informácie a technické parametre Vám prinesieme čoskoro.