Zipscr​een vonkajšie látkové rolety

PREČO SI VYBRAŤ LÁTKOVÉ ROLETY NEVA?

Výhody vonkajších látkových roliet NEVA

Látkové rolety NEVA v sebe spájajú vysokú úroveň tepelnej ochrany s dostatkom denného svetla v interiéri pre prirodzenú atmosféru vášho domova.

Designový prvok

Najlepší architekti dnes s látkovými roletami počítajú už pri návrhu budov. Poskytujú totiž široké možnosti využitia a naviac vyzerajú elegantne a luxusne.

Tepelná regulácia

Oproti vnútorným látkovým roletám odrazia screenové rolety NEVA slnečné lúče skôr, ako preniknú do miestnosti. Tým zamedzujú nepríjemnému prehrievaniu.

Komfortné ovládanie

Žiadne zápasenie so šnúrami. Látkové rolety NEVA ovládate tlačítkom alebo ovládačom napojeným na elektrický motor. Ak si chcete užiť maximálny komfort, prepojte rolety so systémom Smart Home od Somfy.

Príjemná atmosféra

Nech už do látkovej rolety zvolíte akúkoľvek látku, vždy si doma vytvoríte komfortné prostredie a zachováte kontakt s vonkajším prostredím.

Hodia sa k pergolám

Látkové rolety a hlavne zipscreeny sú vhodným variantom k tieneniu pergol. Roletu jednoducho namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.

Sú veľmi odolné

Vďaka pevnému ukotveniu a špičkovej konštrukcii látková roleta NEVA odolá i prudkému vetru cez 80 km/h. A tiež je i v silnom vetre veľmi tichá.